DLACZEGO MY?

Jesteśmy aktywnym i legalnie działającym Biurem Podróży. Specjalizujemy się w szyciu wakacji na miarę potrzeb każdego klienta. Organizujemy także wyjazdy w małych grupach, aby każdy mógł się zintegrować i poczuć, jak w grupie znajomych. Stawiamy na nieszablonowe programy zwiedzania tak, by pokazać dane miejsce w dokładnie ten sam sposób, w jaki sami chcielibyśmy je zobaczyć po raz pierwszy.

Posiadamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i
Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych.

Wpis do tej ewidencji mogą Państwo sprawdzić tutaj. Posiadamy także aktywną gwarancję ubezpieczeniową na sumę gwarancyjną 50 000€ (233 920 PLN).
Certyfikat poświadczający niniejszą gwarancję znajdą Państwo poniżej.

Nasz Zespół: Ludzie, którzy Tworzą Twoje Podróże

Doświadczeni podróżnicy, gotowi spełnić Twoje marzenia o wyjątkowych przygodach!

Michał Gospodarczyk
Założyciel Project Travel

Odkąd pamiętam, zawsze byłem tym dzieckiem, które zadawało za dużo pytań, a na wycieczkach szkolnych jako jedyne z otwartą buzią słuchało przewodnika. W turystyce jestem, od kiedy tylko mogę bo od 18 roku życia - 5 lat jako pilot wycieczek po Polsce i Europie. Miałem także okazję pracować jako rezydent turystyczny na greckim Korfu.
W międzyczasie zdążyłem odwiedzić blisko 50 państw i w wielu z nich zakochać się od pierwszego wejrzenia.
Spotkasz mnie na każdej destynacji w zależności od terminu! Do zobaczenia!

Adrian Wierzbicki
Koordynator destynacji: Madera

Cześć! Jestem założycielem i właścicielem zaprzyjaźnionego biura podróży TRIPSE. Od kiedy pamiętam moje życie zawsze kręciło się wokół podróżowania i odkrywania nowych miejsc.Po kilku latach wciąż nie mogę uwierzyć, że moja praca polega na wywoływaniu uśmiechu i zachwytu na twarzach innych pasjonatów podróżowania. Czy można wymarzyć sobie lepszy zawód?

Katarzyna Machocka
Koordynator destynacji: Grecja

Jeśli zapytasz mnie, co w życiu kocham najbardziej, jednym z pierwszych słów, jakie ode mnie usłyszysz będą „Ateny”. Urodzona, wychowana i zamieszkała w Grecji. Miłośniczka śródziemnomorskiego jedzenia, hałasu stolicy, dynamicznej muzyki i zachodów słońca. Amatorsko zajmuję się sztuką, a wolne wieczory spędzam na opisywaniu swoich podróżniczych przygód.

PROJECT TRAVEL Michał Gospodarczyk
77-140 Kołczygłowy, ul. Kwiatowa 8
NIP: 8421794183
REGON: 527235755

Ważne podstrony
Kontakt

Biuro obsługi klienta:
+48 881 717 138
pon – pt 8:00-22:00
sob – nd 9:00-19:00
kontakt@projecttravel.pl

Płatności online obsługuje

2023 © Wszelkie Prawa zastrzeżone.