Wycieczki szkolne Słupsk

OFERTA WYCIECZEK KRAJOWYCH I ZAGRANICZNYCH 

Jesteś nauczycielem bądź rodzicem i szukasz biura podróży, które zajmie się organizacją wycieczek szkolnych? Idealnie trafiłeś! Oferta szkolna, to coś w czym się specjalizujemy i wiemy jak skrupulatnie musi być przygotowana. Pokażemy Wam dzisiaj, jakie według nas, są najlepsze kierunki na taką wycieczkę oraz dlaczego warto powierzyć nam ich organizację?

Oferta wycieczek szkolnych Słupsk 2024

Niezmiennie od lat najpopularniejszą propozycją wycieczki szkolnej jest oczywiście stolica naszego kraju – Warszawa. W zależności od wieku uczniów oraz lokalizacji szkoły, istnieje wiele wariantów tej wycieczki – od jednodniowej po 3-4 dniowe. Tworzymy unikalne i nieszablonowe programy oraz jesteśmy w stanie dostosować się pod różne potrzeby. To Wy najlepiej znacie swoich podopiecznych, dlatego zapraszamy do kontaktu, gdzie postaramy się udzielić jak najbardziej wyczerpującej odpowiedzi na Państwa pytania, tak by oferta była jak najbardziej dogodna i transparentna.

Masz pytania?
Zadzwoń a my chętnie doradzimy:

 

Wycieczki dla szkół za granicę

Wycieczki szkolne zagraniczne

Wycieczki szkolne to oczywiście także oferta zagraniczna. Nie ograniczamy się tylko do wycieczek autokarowych, równie często organizujemy również wycieczki samolotowe czy promowe. Wszystko zależy od Państwa potrzeb, natomiast my jesteśmy ogromnymi zwolennikami odkrywania nowych destynacji i do tego też zachęcamy naszych klientów. Posiadamy wiele zaprzyjaźnionych firm i obiektów noclegowych w całej Europie, tak by oferta była jak najbardziej korzystna dla Państwa.

Wycieczki krajowe to zdecydowana większość wycieczek szkolnych. Jak wygląda proces takiej organizacji krok po kroku?

Rozmowa wstępna, na niej ustalamy potencjalny kierunek wycieczki, termin, budżet, co powinien zawierać program wycieczki itd. W przeciągu maksymalnie 3 dni na podanego maila otrzymują Państwo propozycję oferty.

Następnie otrzymuje od Państwa informacje, czy mamy zielone światło na dalsze działania, czy też jest potrzeba zmiany : np. ceny, terminu, liczby uczestników itd.

jeśli oferta jest zatwierdzona ustalamy dogodny termin zaliczki oraz podpisujemy umowę, w większości przypadków jest to termin wyprzedzający od ok. 2 do 4 tygodni. Zaliczka wynosi 30% wysokości rezerwacji. Następnie przechodzimy do działania i rezerwujemy dla Państwa wszystkie usługi niezbędne do prawidłowego przebiegu wycieczki – od transportu po nocleg, przewodników czy wyżywienie.

Pozostałą część kwoty wpłacacie Państwo do 30 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Jeśli zaszły jakieś zmiany w programie, natychmiast o tym informujemy i szukamy wspólnego rozwiązania. W trakcie wycieczki nasi piloci zadbają o to by wycieczka od początku do końca odbyła się bezpiecznie i zgodnie z planem.

Wycieczki szkolne po Polsce

Gdzie pojechać na wycieczkę klasową?

Trójmiasto

Warszawa

Poznań

Kraków

Tatrzański Park Narodowy

Bieszczadzki Park Narodowy

Gdzie pojechać na wycieczkę szkolną z Słupska?

Słupsk ze względu na swoje położenie oczywiście najczęściej będzie miał możliwość skorzystania z takich wycieczek jak:

Trójmiasto

Trójmiasto, czyli Gdańsk, Sopot i Gdynia to fascynujący region Polski, oferujący bogatą historię, malownicze krajobrazy i tętniące życiem miasta. Gdańsk zachwyca średniowieczną architekturą i bursztynową tradycją,

Słowiński Park Krajobrazowy

Słowiński Park Narodowy to unikatowy zakątek Polski, słynący z rozległych wydm. Najsłynniejsza z nich, Łącka Góra, sięga imponujących 42 metrów wysokości. Występuje tu wiele gatunków ptaków, w tym zagrożone wyginięciem orły bieliki. 

Kaszubski Park Krajobrazowy

Kaszubski Park Krajobrazowy to prawdziwa perełka Pojezierza Kaszubskiego. To idealne miejsce na piesze wędrówki, wycieczki rowerowe i spływy kajakowe. Miłośnicy natury mogą tu podziwiać m.in. majestatyczne buki, polodowcowe jeziora i głębokie wąwozy. Na terenie parku znajdują się również liczne zabytki kultury, m.in. kaszubskie chaty i kościoły.

Półwysep Helski

Półwysep Helski to wyjątkowe miejsce ze względu na swój mikroklimat – latem jest tu cieplej i słonecznie niż w innych częściach Polski, a zimą łagodniej. Oprócz plażowania i kąpieli w morzu, na półwyspie można również zwiedzać ciekawe miejsca. Warto odwiedzić m.in. Latarnię Morską Rozewie, fokarium w Helu, Muzeum Rybołówstwa w JastarniIzabytkowy kościół w Kuźnicy.

 

Świnoujście

Eksplorowanie szlaków na Maderze to podróż przez dramatyczne krajobrazy, skaliste grzbiety, mgliste lasy i klifowe wybrzeża. Widoki na tej wyspie dostarczają niezapomnianych wrażeń i zapadają w pamięć na długie lata.

Oczywiście nie ogranicza to wyjazdów kilkudniowych w dalsze zakątki Polski i Europy. W tym przypadku tak już wcześniej wspomnieliśmy, wszystko zależy od wielu czynników, takich jak zainteresowania uczniów czy budżet.

Dlaczego warto powierzyć nam organizację wycieczek szkolnych?

Fundamentami naszej działalności jest transparentność, szybki i bezpośredni kontakt oraz wysoka jakość. Jesteśmy młodym lecz doświadczonym zespołem dla którego słowo niemożliwe nie istnieje. Wyróżniamy się także bardzo szybkim czasem realizacji zapytań ofertowych oraz nowoczesnym systemem rezerwacyjnym Travelpay. Dzięki temu systemowi ograniczamy fizyczne dokumenty do zera i ułatwiamy pracę nauczycieli. Chcesz dowiedzieć się, że nie są to puste frazesy? Zapraszamy do kontaktu!

Termin dowolny

Jesteśmy tu po to, aby uczynić organizację wycieczki szkolnej jak najbardziej elastyczną i komfortową dla Ciebie i Twoich uczniów. Zarezerwuj termin już dziś!

PROJECT TRAVEL Michał Gospodarczyk
77-140 Kołczygłowy, ul. Kwiatowa 8
NIP: 8421794183
REGON: 527235755

Kontakt

Biuro obsługi klienta:
+48 881 717 138
pon – pt 8:00-22:00
sob – nd 9:00-19:00
kontakt@projecttravel.pl

Płatności online obsługuje

2023 © Wszelkie Prawa zastrzeżone.